Awantura w Lidze Europy! Piłkarze Bayeru i Romy rzucili się sobie do gardeł [WIDEO]

Mocne spięcie między piłkarzami Bayeru Leverkusen i Romy. Na boisku doszło do przepychanek między przedstawicielami obu zespołów.
Bayer był w doskonałej sytuacji po pierwszym meczu półfinału Ligi Europy. Mistrzowie Niemiec wygrali w Rzymie 2:0.
W rewanżu szybko posypały się iskry. W 19. minucie na boisku usiadł sygnalizujący kontuzję Leonardo Spinazzola. Piłkarze Bayeru nie przerwali gry. Wręcz przeciwnie - pognali na bramkę skrzydłem, na którym brakowało siedzącego na boisku Włocha.
Gol nie padł, za to na boisku doszło do awantury. Goście rzucili się na Jeremiego Frimponga, który usiłował wykorzystać uraz rywala. Doszło do przepychanek.
Sędzia Danny Makkelie uspokajał emocje kartkami. Upomnienia utrzymali Edmond Tapsoba z Bayeru oraz Gianluca Mancini i Lorenzo Pellegrini z Romy.
Spinazzola nie był w stanie kontynuować gry. Zastąpił go Nicola Zalewski, który krótko po wejściu na boisko też dostał żółtą kartkę.
Marcin Karbowski09 May · 21:44