Barcelona dogadała się z nową gwiazdą! Wielki transfer coraz bliżej

Barcelona dogadała się z nową gwiazdą! Wielki transfer coraz bliżej
ANP / pressfocus
FC Barcelona szykuje transferowy hit w letnim okienku. Jak informuje kataloński Sport, wicemistrzowie Hiszpanii dogadali się już ws. warunków umowy z nowym skrzydłowym.
Priorytetem "Blaugrany" na letnie okienko jest kupno Nico Williamsa. Zawodnik Athleticu Bilbao świetnie spisuje się na EURO 2024, gdzie razem z hiszpańską kadrą awansował do wielkiego finału.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak donosi kataloński Sport, w zeszłym tygodniu przedstawiciele "Barcy" spotkali się z agentem zawodnika. Tematem umowa Williamsa w nowym klubie.
Według mediów obie strony doszły do porozumienia. Na razie nie zostały jednak podane żadne szczegóły ustalonego kontraktu.
Teraz FC Barcelona musi opłacić klauzulę odstępnego, jaka została zapisana w kontrakcie zawodnika. To około 60 milionów euro.
Athletic nie zamierza bowiem negocjować z wicemistrzami Hiszpanii. Jedyną opcją dla "Blaugrany" jest zapłacenie sumy, którą zapisano w obecnym kontrakcie Williamsa.
Sam zawodnik nie zamierza też w nieskończoność czekać na rozwój wydarzeń. Dał Barcelonie czas do pierwszego tygodnia sierpnia. Później transakcja przestanie być aktualna.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Jul · 11:37
Źródło: Sport.es

Przeczytaj również