"Bardzo chciałbym, żeby wrócił". Obrońca FC Barcelony szczerze o możliwym transferze Leo Messiego

"Bardzo chciałbym, żeby wrócił". Obrońca FC Barcelony szczerze o możliwym transferze Leo Messiego
Pressinphoto/Pressfocus
Ronald Araujo odniósł się do możliwego powrotu Leo Messiego. Obrońca FC Barcelony przyznał, że chciałby, aby Argentyńczyk trafił na Camp Nou, ponieważ dzięki niemu zespół miałby większe szanse w Lidze Mistrzów.
Tegoroczna przygoda FC Barcelony z europejskimi pucharami nie zakończyła się dobrze. Drużyna Xaviego najpierw odpadła z Ligi Mistrzów, a następnie pożegnała się z Ligą Europy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Taki stan rzeczy martwi kibiców, ekspertów, ale i piłkarzy. Ronald Araujo stwierdził przy tym, że szansą, aby w przyszłym sezonie "Duma Katalonii" zaprezentowała się lepiej, jest powrót Leo Messiego.
- Bardzo chciałbym, żeby wrócił. Jest najlepszym piłkarzem na świecie, a Barcelona jest jego domem. Jego powrót pomógłby nam spróbować wygrać Ligę Mistrzów - stwierdził Urugwajczyk.
- Mam nadzieję, że jest szansa, aby znowu tutaj trafił. Wszyscy chcemy mieć go po swojej stronie - dodał w rozmowie z "Infobae".
Obecnie Messi jest związany kontraktem z PSG, ale umowa jest ważna tylko do 30 czerwca 2023 roku. W związku z tym nie brakuje spekulacji, że po sezonie Argentyńczyk odejdzie z zespołu jako wolny zawodnik.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk18 Mar 2023 · 18:49
Źródło: Infobae

Przeczytaj również