Szokujące zwycięstwo Brazylii na MŚ U17. Grad bramek i 77 strzałów [WIDEO]

Screen/Twitter
Reprezentacja Brazylii do lat 17 nie pozostawiła najmniejszych złudzeń Nowej Kaledonii. Mecz z udziałem tych ekip zakończył się wysokim triumfem faworyta 9:0.
W Indonezji rozgrywane są mistrzostwa świata w piłce nożnej do lat 17. Jednym z uczestników tego turnieju jest reprezentacja Polski, która poniosła już dwie porażki. Na drodze biało-czerwonych stawały Japonia (0:1) oraz Senegal (1:4).
Nieco lepiej radzi sobie Brazylia. Mimo tego, że inauguracyjne starcie na mundialu zakończyło się ich nieoczekiwaną wpadką z Iranem (2:3), pokazali się oni z bardzo dobrej strony w pojedynku z Nową Kaledonią. Faworyt wygrał to spotkanie wynikiem 9:0.
Tylko do przerwy zespół z Ameryki Południowej prowadził 3:0. Na listę strzelców wpisali się Rayan Vitor, Estevao oraz Luighi. Po przerwie bramkarza rywali pokonali kolejni zawodnicy.
Hat-trickiem zdobytym w drugiej odsłonie popisał się Elias Kaua Nogueira. Pojedyncze cegiełki do tego zwycięstwa dołożyli ponadto Vitor Reis, Joao Victor oraz Rayan Vitor.
Finalnie reprezentacja Brazylii pokonała Nową Kaledonię wynikiem 9:0. Jak mówią statystyki, rezultat tego meczu mógł być dużo wyższy. Faworyt oddał w tym starciu aż 77 strzałów na bramkę.
Piotr Sidorowicz 14 Nov 2023 · 13:23
Źródło: Twitter