Bayer Leverkusen wygrał w Hanowerze

ricochet64/Shutterstock
Hannover 96 uległ u siebie Bayerowi 04 Leverkusen 2:3 (0:2) w drugim niedzielnym meczu 25. kolejki niemieckiej Bundesligi.
Na HDI-Arena dwubramkowe prowadzenie do przerwy ekipie z przedmieść Kolonii zapewnił Kevin Volland, który w niespełna kwadrans zaliczył dublet. Po zmianie stron straty miejscowych odrobili jednak Brazylijczyk Jonathas i Mitchell Weiser, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.
Losy konfrontacji rozstrzygnął trzy minuty przed końcem kapitalnym uderzeniem głową Kai Havertz, któremu świetnie zgrywał w polu karnym Julian Brandt.
"Aptekarze" po trzynastym zwycięstwie w sezonie odzyskali piąte miejsce w tabeli. "Die Roten" doznali natomiast czwartej porażki z rzędu i są przedostatni w klasyfikacji.