Bayern dogadany z gwiazdą Chelsea. Chce głośnego transferu w końcówce okienka
Bayern Monachium w końcówce letniego okienka transferowego zamierza wzmocnić ofensywę. Christian Falk donosi, że mistrzowie Niemiec dogadali się z piłkarzem Chelsea. Teraz trwają negocjacje z "The Blues".
Niedawno stolicę Bawarii opuścił Kingsley Coman, który przeniósł się do Arabii Saudyjskiej. Na dodatek z powodu poważnej kontuzji z gry na dłuższy czas wypadł Jamal Musiala.
"Die Roten" kupili tego lata Luisa Diaza, ale postanowili sprowadzić jeszcze jednego zawodnika do ofensywy. Chcą go jednak wyłącznie wypożyczyć.
W ostatnich dniach sporo pisano o możliwym odejściu z Chelsea Nicolasa Jacksona. Senegalczyk mocno spadł w hierarchii napastników na Stamford Bridge.
Chętnych na jego usługi nie brakowało. Wygląda jednak na to, że sam zawodnik chciałby kontynuować karierę właśnie w Monachium.
Jak donosi Christian Falk, Jackson dogadał się już z Bayernem. Teraz mistrzowie Niemiec przystąpili do negocjacji z Chelsea. Interesuje ich wyłącznie wypożyczenie.
24-latek w zeszłym sezonie rozegrał 37 oficjalnych spotkań w Chelsea. Zdobył 13 bramek i zaliczył sześć asyst. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 50 milionów euro.