Bayern finalizuje wielki transfer! Zapłaci 75 mln euro [WIDEO]
![Bayern finalizuje wielki transfer! Zapłaci 75 mln euro [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/original/585/688860e3c222a.jpg)
Lada chwila nowym piłkarzem Bayernu Monachium ma zostać Luis Diaz. We wtorek reprezentant Kolumbii wylądował w stolicy Bawarii.
Letnie okno transferowe na razie jest bardzo spokojne z perspektywy Bayernu Monachium. Do tej pory mistrz Niemiec pozyskał tylko dwóch zawodników - Jonatana Taha oraz Toma Bischofa.
Wygląda na to, że na dniach należy się spodziewać prawdziwej bomby w wykonaniu giganta. Nowym piłkarzem Bayernu ma zostać Luis Diaz.
Jak informuje Fabrizio Romano, działacze Bayernu wydadzą na reprezentanta Kolumbii aż 75 mln euro. Co więcej, klub osiągnął już pełne porozumienie z piłkarzem w sprawie czteroletniego kontraktu
We wtorek nowe wieści na temat sytuacji Diaza podał reporter Sky Sports, Kerry Hau. Na udostępnionym przez niego filmie widać, że 28-latek wylądował już w Bawarii, gdzie ma przejść testy medyczne.
Po zakończeniu badań piłkarz Liverpoolu złoży podpis pod kontraktem, a następnie dołączy do zespołu. Wiele wskazuje na to, że na oficjalny debiut Kolumbijczyka w nowych barwach nie będzie trzeba długo czekać. Już 16 sierpnia Bayern zagra ze Stuttgartem w Superpucharze Niemiec.
Luis Diaz kończy tym samym trwającą od 2022 roku karierę w Liverpoolu. Na jego koncie znalazło się 148 spotkań, 48 bramek oraz 23 asysty.