Bayern Heynckesa rozgromił Freiburg 5:0! Bramka Lewandowskiego [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Stary-nowy trener Bayernu, Jupp Heynckes, zaliczył doskonały debiut w meczu z Freiburgiem. Jego podopieczni wygrali 5:0, a jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski.
Strzelanie rozpoczęli... gracze Freiburga. Już w ósmej minucie Julian Schuster wpakował piłkę do własnej bramki.
Tuż przed przerwą efektownym szczupakiem Coman dobił strzał Robbena i na tablicy wyników było już 2:0 dla gospodarzy.
Jeśli jakiś kibic Bayernu obawiał się, że jego idole znów wypuszczą z rąk prowadzenie 2:0 do przerwy, to Thiago rozwiał jego obawy. Hiszpan w 63. minucie strzelił piękną bramkę.
Wynik podwyższył później Robert Lewandowski. Thomas Muller odebrał przeciwnikowi piłkę, podał ją Polakowi, a ten pokazał, że takich sytuacji nie marnuje i umieścił piłkę w bramce.
Końcowy wynik ustalił Kimmich w 93. minucie. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Coman.