Bayern Monachium przedłużył kontrakt z młodym talentem

Bayern Monachium przedłużył kontrakt z młodym talentem
charnsitr / shutterstock.com
Bayern Monachium przedłużył kontrakt z Lukasem Maiem. Defensor uznawany jest za jeden z najbardziej utalentowanych graczy klubu.
19-letni zawodnik do Monachium trafił w 2014 roku. Regularnie występuje w rezerwach mistrza Niemiec, lecz dwukrotnie otrzymywał już szansę gry w pierwszej drużynie.
Na początku poprzedniego sezonu był podstawowym piłkarzem w starciach z Hannoverem (3:0) i Eintrachtem (4:1).
Włodarze klubu mają wobec Niemca bardzo poważne plany. Dowodem tego jest przedłużenie z nim umowy aż do 2022 roku.
- To jeden z największych talentów w naszym klubie - argumentował Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy Bayernu.
- Wciąż się rozwija i najlepsze dopiero przed nim - dodawał.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Ziętarek19 Oct 2019 · 08:30
Źródło: Bayern Monachium

Dyskusja

Przeczytaj również