Bayern Monachium rozważa głośną wymianę. Zmiana frontu ws. nowego napastnika

Bayern Monachium rozważa głośną wymianę. Zmiana frontu ws. nowego napastnika
SPP/SIPA USA/PressFocus
Bayern Monachium tego lata chce sprowadzić napastnika ze światowego topu. Florian Plettenberg ze "Sky Sport Deutschland" informuje, że sytuacja zmieniła się nieco po zwolnieniu Hasana Salihamidzicia i Olivera Kahna.
W zeszłym roku mistrzowie Niemiec zdecydowali się na sprzedaż Roberta Lewandowskiego. W miejsce Polaka nie pozyskano jednak żadnego napastnika ze światowego topu, a niewypałem okazało się kupno Sadio Mane.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od kilku miesięcy niemieckie media piszą o potencjalnych kandydatach do gry w Monachium. W ostatnich tygodniach najwięcej szans na dołączenie do Bayernu dawano Randalowi Kolo Muaniemu.
Sytuacja może się jednak zmienić po zwolnieniu Hasana Salihamidzicia i Olivera Kahna. Ten pierwszy rozważał między innymi złożenie oferty za Juliana Alvareza z Manchesteru City.
Jak donosi Florian Plettenberg ze "Sky Sport Deutschland", ten temat jest już całkowicie nieaktualny. Nie jest za to wykluczone, że do Monachium przeniesie się Dusan Vlahović z Juventusu.
"Stara Dama" szuka bowiem oszczędności, jako że klub nie zakwalifikował się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Dobre relacje z "Bianconerimi" wciąż ma Karl-Heinz Rummenigge.
Na dodatek sprowadzenia Vlahovicia bardzo pragnąłby Thomas Tuchel. Pojawił się pomysł wymiany z udziałem wspominanego Mane, lecz na razie w tej sprawie brakuje jeszcze konkretów.

Przeczytaj również