Bayern Monachium rusza po wielki talent! Mistrzowie Niemiec złożyli oficjalną ofertę

Bayern Monachium rusza po wielki talent! Mistrzowie Niemiec złożyli oficjalną ofertę
Pixathlon/Pressfocus
Bayern Monachium myśli nie tylko o zimowym okienku transferowym, ale także o kolejnym sezonie. Jak informuje Florian Plettenberg ze Sky Sport Deutschland, mistrzowie Niemiec ruszyli po utalentowanego nastolatka.
Assan Ouedraogo dopiero w maju skończy 18 lat, ale już teraz jest w kręgu zainteresowań najsilniejszych europejskich klubów. Obecnie pomocnik gra w drugoligowym Schalke.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wszystko wskazuje na to, że po sezonie trafi do znacznie lepszego zespołu. Od pewnego czasu piłkarz znajduje się w kręgu zainteresowań Bayernu Monachium.
Jak donosi Florian Plettenberg ze Sky Sport Deutschland, wielkim fanem talentu Ouedraogo jest między innymi Christian Freund. Dyrektor sportowy "Die Roten" chce zrobić wszystko, aby sprowadzić zawodnika do stolicy Bawarii.
Christoph Freund
screen
Według Plettenberga Bayern złożył już zawodnikowi oficjalną ofertę kontraktu. Umowa miałaby obowiązywać przez pięć lat - do końca sezonu 2028/2029.
Monachijczycy są gotowi opłacić klauzulę odstępnego, którą wpisano w kontrakcie zawodnika z Schalke. Za Ouedraogo trzeba wyłożyć 15 milionów euro.
Sam piłkarz chce mieć trochę czasu na podjęcie decyzji nt. przyszłości. Obecnie leczy uraz i na razie zamierza w pełni skupić się na powrocie do pełni zdrowia.
Assan Ouedraogo w meczu reprezentacji Niemiec U-17
LiveMedia / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik08 Jan · 15:44
Źródło: Sky Sport Deutschland

Przeczytaj również