Bayern negocjuje wielki transfer! Piłkarz Barcelony trafi do Bundesligi?

Bayern negocjuje wielki transfer! Piłkarz Barcelony trafi do Bundesligi?
Pressinphoto/Pressfocus
Bayern Monachium latem chciałby wzmocnić środek defensywy. Według Lluisa Canuta z programu Onze mistrzowie Niemiec negocjują transfer jednego z piłkarzy FC Barcelony.
Już zimą informowano, że "Die Roten" zagięli parol na Ronalda Araujo. Urugwajczyk jest jednym z podstawowych zawodników "Blaugrany", z którym klub ze stolicy Katalonii wiąże wieloletnią przyszłość.
Dalsza część tekstu pod wideo
O piłkarzu było głośno w tym tygodniu ze względu na czerwoną kartkę, jaką otrzymał we wtorkowym starciu z PSG w Lidze Mistrzów. Był to punkt zwrotny całego dwumeczu.
Nieudany występ Urugwajczyka w kluczowym spotkaniu nie sprawił jednak, że Bayern zrezygnuje z pomysłu jego sprowadzenia. O szczegółach informuje Lluis Canut.
Według hiszpańskiego dziennikarza "Die Roten" rozmawiają na temat transferu z przedstawicielami piłkarza. Są skłonni zapłacić spore pieniądze.
Jest jednak wątpliwe, aby Niemcy wyłożyli 100 milionów euro, o których wcześniej pisano w mediach. Monachijczycy są gotowi zapłacić za Araujo około 65-70 milionów euro.
W tym sezonie Urugwajczyk rozegrał 33 oficjalne spotkania w barwach FC Barcelony. Zdobył jedną bramkę. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 70 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik19 Apr · 07:04
Źródło: Onze

Przeczytaj również