Bayern zawrócił piłkarzowi w głowie. Wyciekły szczegóły oferty

Bayern zawrócił piłkarzowi w głowie. Wyciekły szczegóły oferty
Pixathlon / Press Focus
Bayern Monachium chce kupić Nico Woltemade. Wiadomo, na jakie zarobki w zespole mistrza Niemiec może liczyć 23-latek.
Woltemade ma za sobą dobry sezon w barwach VfB Stuttgart. We wszystkich rozgrywkach strzelił 17 goli.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wystepy młodego napastnika przyciągnęły uwagę mocniejszych klubów. Jak zawsze, gdy w grę wchodzi wyróżniający się piłkarz z Bundesligi, czujny był Bayern.
Florian Plettenberg podał, że Bawarczycy uzgodnili już warunki kontraktu z Woltemade. Umowa ma obowiązywać do połowy 2030 roku. Piłkarz na jej mocy miałby zarabiać ok. 7,5 mln euro rocznie. Premie mogłyby powiększyć tę kwotę do 10 mln euro.
Piłkarz chce przenieść się do Monachium. VfB nie może mu zapewnić porównywalnych warunków. Obecny pracodawca kusi go podwyżką, ale jedynie do... 2,5 mln euro za sezon.
Plettenberg twierdzi, że Bayern będzie chciał szybko rozpocząć negocjacje z VfB. Portal Transfermarkt wycenia Niemca na 30 mln euro.
Bartosz - Wlaźlak
Bartosz WlaźlakDzisiaj · 18:25
Źródło: x

Przeczytaj również