Benjamin Mendy oczyszczony z kolejnych zarzutów. Piłkarzowi Manchesteru City pozostał jeden proces

Benjamin Mendy oczyszczony z kolejnych zarzutów. Piłkarzowi Manchesteru City pozostał jeden proces
Screen Twitter
Zakończyła się kolejna rozprawa Benjamina Mendy'ego. Dziennikarz Jack Gaughan poinformował, że Francuz zostały oczyszczony z siedmiu zarzutów dotyczących przestępstw seksualnych.
Trwa proces Benjamina Mendy'ego. Piłkarz, który został zawieszony przez Manchester City, był oskarżony o popełnienie 10 przestępstw seksualnych.
Dalsza część tekstu pod wideo
We wrześniu 2022 roku Francuz został oczyszczony z pierwszego zarzutu dotyczącego gwałtu. Portal "The Athletic" poinformował wówczas, że do uniewinnienia doszło z powodu braku wystarczających dowodów (więcej TUTAJ).
Teraz dziennikarz Jack Gaughan podaje przełomowe wieści w sprawie Mendy'ego. Reporter "Daily Mail" potwierdził, że Mendy został oczyszczony z siedmiu kolejnych zarzutów - sześciu gwałtów oraz jednej napaści seksualnej.
W procesie 28-latka pozostała jeszcze jedna rozprawa. Odbędzie się ona 26 czerwca 2023 - Mendy odpowie wówczas na oskarżenia dotyczące gwałtu i jednej próby gwałtu.
Piłkarz cały czas utrzymuje, że jest niewinny. Podczas ostatniej z rozpraw stwierdził, że wszystkie stosunki miały charakter dobrowolny, a on sam "cieszył się z seksu z wieloma kobietami".
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk13 Jan 2023 · 14:15
Źródło: Jack Gaughan, Sky Sports

Przeczytaj również