Boniek ocenił finał Pucharu Polski. "Trzeba się zastanowić"

Boniek ocenił finał Pucharu Polski. "Trzeba się zastanowić"
Piotr Matusewicz / Press Focus
Zbigniew Boniek wrócił myślami do finału Pucharu Polski. Docenił oprawę starcia, z przymrużeniem oka podkreślając własne zasługi.
W piątkowe popołudnie Legia Warszawa ograła Pogoń Szczecin w finale Pucharu Polski na warszawskim PGE Narodowym. Dzięki wygranej 4:3 sięgnęła po trofeum po raz 21. w dziejach.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po ostatnim gwizdku poziom gry ocenił Zbigniew Boniek. Dawny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i były wiceprezydent UEFA docenił klasę Legii i wbił szpilkę w Pogoń. Więcej TUTAJ.
Nazajutrz Boniek znowu powrócił myślami do finału rozgrywek. Ironicznie zaproponował zmianę ich nazwy i docenił organizację wydarzenia z wyraźnym uwidocznieniem... swoich zasług.
- Jak tak dalej pójdzie, to trzeba się zastanowić, czy nie zmienić nazwy Pucharu Polski na Puchar Legii - napisał w mediach społecznościowych. Wkrótce nadszedł następny wpis.
- A, i jeszcze jedno... Ta data, ta godzina rozpoczęcia, ten doping, ci kibice. Mamy jeden z najlepszych finałów w Europie! Tak trzymać i brawa dla tych, co to wymyślili - przekazał.
Obaj finaliści już niebawem wrócą do gry w PKO BP Ekstraklasie. W nadchodzący weekend Pogoń czeka mecz z Radomiakiem Radom, natomiast Legię czeka spotkanie z Lechem Poznań.
Redakcja meczyki.pl
Michał BonclerWczoraj · 13:18
Źródło: X

Przeczytaj również