Boniek zadrwił z pochwał dla Feio? Wystarczyły emotki

Boniek zadrwił z pochwał dla Feio? Wystarczyły emotki
PressFocus/Davide Spada/Krzysztof Dzierzawa
Zbigniew Boniek udostępnił wymowny wpis na Twitterze. 68-latek zareagował na publikację o Goncalo Feio.
W Legii Warszawa doszło do istnego trzęsienia ziemi. Władze stołecznego klubu po remisie z Jagiellonią Białystok podjęły decyzję o zwolnieniu Kosty Runjaicia.
Dalsza część tekstu pod wideo
Miejsce Niemca zajmie były szkoleniowiec Motoru Lublin, Goncalo Feio. "Legioniści" ogłoszą nowego trenera w środę, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Michał Pol za pośrednictwem Twittera opublikował artykuł Mateusza Borka, w którym ten pochwalił Portugalczyka. Dziennikarz docenił zmysł taktyczny 34-latka.
- Pod względem taktycznym to najlepszy trener w Polsce. Wiem, że na razie prowadził tylko Motor, w Rakowie był asystentem, ale on ma to coś "extra". Gdy rozmawiałem ostatnio z kursantami i wykładowcami szkoły trenerów, to wszyscy przyznawali, że jego wykłady są po prostu pasjonujące - pisał Borek.
Na wpis Pola zareagował Zbigniew Boniek. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej za pośrednictwem Twittera opublikował wymowny komentarz.
68-latek udostępnił post założyciela Kanału Sportowego. Oprócz tego Boniek zamieścił zagadkową serię śmiejących się emotek.

Przeczytaj również