Boniek zobaczył, co zrobili Polacy. Wyróżnił trzech piłkarzy

Boniek zobaczył, co zrobili Polacy. Wyróżnił trzech piłkarzy
Piotr Matusewicz / pressfocus
Reprezentacja Polski rozegrała bardzo solidne zawody przeciwko Holandii, remisując 1:1. Zbigniew Boniek po ostatnim gwizdku wyróżnił trzech piłkarzy.
Były prezes PZPN przewidział wynik piątkowego starcia. Już przed pierwszym gwizdkiem napisał, że przeczuwa remis 1:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
Rezultat faktycznie się potwierdził. Jakub Kamiński w pierwszej połowie otworzył wynik, ale Memphis Depay na początku drugiej odsłony zapewnił remis.
Biało-czerwoni mogą odczuwać delikatny niedosyt, ponieważ były okazje, aby odnieść nawet zwycięstwo. Jednocześnie w defensywnie z dobrej strony pokazali się Tomasz Kędziora czy Jan Ziółkowski.
- Szkoda. Przewidywałem 1-1, ale zasługiwaliśmy na więcej. Najlepsi? Kamiński, Kędziora, Ziółkowski. Reszta także bardzo pozytywnie - napisał Boniek w mediach społecznościowych.
W poniedziałek Polska rozegra ostatni mecz w tym roku. Zmierzy się na wyjeździe z Maltą. Zwycięstwo powinno zapewnić pierwszy koszyk w losowaniu baraży.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiWczoraj · 22:54
Źródło: Twitter

Przeczytaj również