Borek wygarnął Urbanowi. "Straciłeś 90 minut"

Borek wygarnął Urbanowi. "Straciłeś 90 minut"
Michal Kosc / pressfocus
Mateusz Borek nie ukrywał niezadowolenia po meczu reprezentacji Polski z Ukrainą. Dziennikarz Kanału Sportowego miał pretensje do Jana Urbana.
Biało-czerwoni we Wrocławiu przegrali z naszymi wschodnimi sąsiadami 0:2. Problemem nie był jednak sam wynik, ale przede wszystkim gra polskiej kadry. Ta długimi fragmentami pozostawiała wiele do życzenia. W drugiej połowie Jan Urban dokonał aż dziewięciu zmian.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na boisku pojawiło się czterech debiutantów. Szansę od selekcjonera dostali Oskar Wójcik, Mateusz Żukowski, Norbert Wojtuszek i Kacper Potulski.
Mateusz Borek uważa jednak, że Jan Urban zmarnował 90 minut towarzyskiego spotkania. Pretensji do selekcjonera nie krył na Kanale Sportowym.
- Straciłeś następne 90 minut na sprawdzenie kilku spraw. Zmianę ustawienia, którą zapowiadałeś na początku kadencji i realną szansę na ocenę młodych piłkarzy, debiutantów, którzy powinni grać u boku bardziej doświadczonych - powiedział.
- Załamałem się, jak wszedł Slisz. W 87. minucie wprowadzamy go za Piotrowskiego? Nie jestem wstanie tego zrozumieć. Ja tego nie rozumiem! - dodał.

Oglądaj studio po meczu Polska - Ukraina na kanale Meczyki:

Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 20:16
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również