Borussia Dortmund znów przegrała! Ma coraz więcej kłopotów w Bundeslidze [WIDEO]

Screen Twitter
Borussia Dortmund poległa z Hoffenheim 2:3 (2:1). Gospodarze wypuścili korzystny wynik w fatalnej drugiej połowie.
Niedzielne spotkanie rozpoczęło się dla Borussii wprost koszmarnie. Już w 2. minucie do siatki gospodarzy trafił Bebou.
Na szczęście dla kibiców z Zagłębia Ruhry stosunkowo szybko odpowiedział Malen. Jeszcze przed przerwą trafił zaś Schlotterbeck.
Po zmianie stron gra BVB zupełnie się zatrzymała. Podopieczni Terzicia zanotowali fatalne minuty, podczas których goście dwukrotnie zdobyli bramkę. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Beier.
Po tak gwałtownej zapaści Borussia ruszyła do odrabiania strat, ale nie dopisywała jej skuteczność. W 75. minucie dobrą okazję zmarnował Fullkrug. W doliczonym czasie gry pomylił się zaś Can, który przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
Tym samym ekipa z Dortmundu przegrała 2:3 (2:1) i zajmuje dopiero czwarte miejsce w Bundeslidze. Co więcej, piąte RB Lipsk traci do niej tylko jeden punkt.
Hubert Kowalczyk25 Feb · 19:32