Bramkarz Pogoni Szczecin zawalił trzy gole! Kompromitacja w Belgii [WIDEO]

Bramkarz Pogoni zawalił trzy gole! Kompromitacja w Belgii [WIDEO]
Screen Twitter
Bartosz Klebaniuk nie zaliczy środowego wieczoru do szczególnie udanych. Bramkarz Pogoni Szczecin miał swój udział przy niemal każdej z bramek, które jego zespół stracił w pierwszej połowie.
Po pierwszych minutach wydawało się, że Pogoń jest w stanie powalczyć z Gentem w eliminacjach do Ligi Konferencji. Belgijski klub szybko odarł Polaków ze złudzeń.
Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 13. minucie, gdy gola strzelił Gift Orban. Nigeryjczyk wykorzystał fatalną interwencję Bartosza Klebaniuka, który nie złapał stosunkowo lekkiego strzału i wypuścił piłkę. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Dla "Portowców" był to jednak dopiero początek koszmarnych informacji. W 35. minucie Belgowie prowadzili 2:0 - Klebaniuk źle wyszedł z bramki, a niski Orban głową przerzucił nad nim piłkę.
W 40. minucie stan rywalizacji podwyższył Hugo Cuypers. Bramkarz Pogoni nie popisał się i tym razem, wszak zaliczył nieudaną interwencję w narożniku pola karnego, a rywal trafił do pustej bramki.
Jeszcze przed przerwą Cuypers ustalił wynik na 4:0. Tym razem Klebaniuk nie miał większych szans, bowiem nie popisali się jego koledzy, którzy stracili piłkę przy własnej "szesnastce".
Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 5:0 dla Gentu.
Hubert Kowalczyk09 Aug 2023 · 20:51