Bramkarz Tottenhamu starł się z rywalem, wyśmiał go po strzale. Napastnik zareagował [WIDEO]

Screen/Twitter
Pod koniec meczu Tottenhamu z Newcastle United (4:1) doszło do zamieszania. Guglielmo Vicario sprowokował napastnika drużyny przeciwnej.
Bardzo pewnym zwycięstwem Tottenhamu zakończył się niedzielny hit Premier League. Zespół prowadzony przez Ange Postecoglou ograł na własnym stadionie Newcastle United 4:1.
Tylko do przerwy popularne "Koguty" prowadziły różnicą dwóch trafień. Bramki dla gospodarzy zdobyli Destiny Udogie oraz Richarlison. Autor drugiego gola wpisał się na listę strzelców również po przerwie. Wszelkich formalności dopełnił zaś Heung-min Son.
W jednej z ostatnich akcji tego meczu przed szansą zdobycia bramki stanął Callum Wilson. Strzał głową napastnika został jednak wybroniony przez Guglielmo Vicario.
Bramkarz Tottenhamu złapał uderzoną piłkę, po czym wyśmiał napastnika Newcastle. Chwilę później doszło do spięcia pomiędzy zawodnikami. Wilson był niezadowolony z zachowania swojego rywala. Po ostatnim gwizdku opowiedział o tym w wywiadzie.
- Zaczął robić głupie miny i się wygłupiać. To po prostu brak szacunku. Powiedziałem, co do mnie należało. Jesteśmy dorosłymi mężczyznami i idziemy dalej - powiedział Wilson.
Callum Wilson występuje w Newcastle United od 2020 roku. W tym sezonie Premier League 31-latek rozegrał 11 spotkań, zdobył w nich siedem bramek i zanotował jedną asystę.
Piotr Sidorowicz 12 Dec 2023 · 19:12
Źródło: Daily Mail