Bramkarz wybił piłkę głową z 16. metra. Widowiskowa obrona strzału nowej gwiazdy Liverpoolu [WIDEO]

Twitter Screen
Liverpool wygrał z Leicester w przedsezonowym sparingu 4:0. Bramkarz "Lisów" popisał się fenomenalną interwencją po strzale nowego nabytku zespołu z Anfield.
Liverpool zmierzył się z Leicester na National Stadium w Singapurze. Spotkanie między angielskimi drużynami zostało rozegrane w ramach przedsezonowego tournée.
Zespół Jurgena Kloppa kompletnie zdominował przeciwników i zwyciężył 4:0. Na listę strzelców wpisywali się Darwin Nunez, Bobby Clark, Diogo Jota oraz Ben Doak.
W 46. minucie na boisku pojawił się Dominik Szoboszlai, który zmienił Alexisa Mac Allistera. Jurgen Klopp nie pozwolił zagrać Węgrowi do końca spotkania i w 80. minucie wprowadził na jego miejsce Caluma Scanlona.
Dla 22-latka był to drugi występ w barwach Liverpoolu. W meczu z Leicester spędził na boisku w sumie 34 minuty.
W trakcie spotkania Szoboszlai wypracował groźną sytuację. Węgier przejął piłkę w środkowej strefie boiska od Harry’ego Winksa.
Zawodnik Liverpoolu zauważył, że bramkarz Leicester, Mads Hermansen jest daleko od własnej bramki. Węgier zdecydował się oddać strzał, a golkiper zdążył interweniować. Duńczyk wybił piłkę głową z 16 metra.
Filip Węglicki30 Jul 2023 · 22:12
Źródło: Daily Mail