Brazylia zawiodła w meczu z Wenezuelą. Pierwsza wpadka "Canarinhos" na Copa America

watfordfc.com
W nocy z wtorku na środę o godzinie 2:30 czasu polskiego rozpoczął się mecz Wenezuela - Brazylia na Copa America 2019. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem.
Pierwsza połowa w wykonaniu Brazylii była bardzo rozczarowująca. Gospodarze Copa America posiadali piłkę przez 75% czasy gry i oddali tylko jeden strzał na bramkę.
W przerwie selekcjoner Tite wpuścił Gabriela Jesusa w miejsce Richarlisona. W 58. minucie napastnik Manchesteru City strzelił gola po podaniu Firmino, ale nie został on uznany z powodu spalonego.
Trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry sędzia Julio Bascunan anulował drugą bramkę dla Brazylii, tym razem strzeloną przez Philippe Coutinho. Było to czwarte trafienie przeciwko Wenezueli na tym turnieju, które zostało nieuznane po interwencji systemu VAR.
Brazylia po dwóch meczach ma 4 punkty i przewodzi w swojej grupie. Dla Wenezueli, która zajmuje 3. miejsce, był to natomiast drugi remis.
Łukasz Karyniewski19 Jun 2019 · 07:26