Brighton przegrało z Wolverhampton. Grał Jakub Moder

Pressfocus/Rafał Włosek
Brighton nie było w stanie obronić prowadzenia w meczu z Wolverhampton. Drużyna Jakuba Modera i Michała Karbownika przegrała na wyjeździe 1:2.
Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy objęli prowadzenie w 13. minucie. Po rzucie rożnym do bramki potężnym uderzeniem głową trafił Dunk.
Kapitan Brighton ostatecznie okazał się antybohaterem swojej drużyny. Doświadczony zawodnik na początku drugiej połowy zobaczył czerwoną kartkę.
W przewadze Wolverhampton zdołało strzelić dwa gole. W 76. minucie do bramki trafił Traore, a blisko kwadrans później - Gibbs-White.
Jakub Moder pojawił się na boisku w 58. minucie. Michał Karbownik nie znalazł się w kadrze meczowej Brighton.
Drużyna Polaków zajmuje piętnaste miejsce w lidze, ale ma o jeden mecz więcej niż kilka będących za nią drużyn. Na razie jej przewaga nad strefą spadkową wynosi dziesięć punktów.
Marcin Karbowski09 May 2021 · 14:58