"Bułka jest lepszym bramkarzem od niego". Smokowski porównał Polaka i Donnarummę

"Bułka jest lepszym bramkarzem od niego". Smokowski porównał Polaka i Donnarummę
Źródło: Jean Catuffe / DPPI / IPA Sport 2 / ipa-agency.net / PressFocus
Po dwumeczu PSG z FC Barceloną mocno krytykowany jest Gianluigi Donnarumma. Dziennikarz Kanału Sportowego, Tomasz Smokowski, porównał Włocha do Marcina Bułki.
Były zawodnik Milanu trafił na Parc des Princes w 2021 roku. Od tego czasu jest numerem jeden między słupkami, choć początkowo dzielił się minutami z Keylorem Navasem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po sprowadzeniu Donnarummy na Parc des Princes zabrakło miejsca dla Marcina Bułki. Polski golkiper zasilił szeregi innej ekipy z Ligue 1, Nicei.
W tym sezonie znakomicie spisuje się w barwach tej drużyny i jest niewątpliwie jednym z najlepszych bramkarzy ligi. Nikt częściej od niego nie zachowywał czystego konta w Ligue 1.
Tomasz Smokowski z Kanału Sportowego uważa, że Bułka prezentuje się obecnie lepiej od wspomnianego Donnarummy. Podobne zdanie ma Wojciech Kowalczyk.
- Na dzisiaj uważam, jakby to nie zabrzmiało durnie i głupio, Marcin Bułka jest lepszym bramkarzem od niego. On już był w tym PSG - powiedział Smokowski.
- Zdecydowanie! Podobny wzrost, podobna postura, nie pęka i nie pajacuje - wtórował dziennikarzowi będący w studiu Kowalczyk.

Przeczytaj również