"Byłem wkurzony". Moder skomentował decyzję Probierza. Szczere słowa o barażach [WIDEO]

"Byłem wkurzony". Moder skomentował decyzję Probierza. Szczere słowa o barażach [WIDEO]
Źródło: Paweł Andrachiewicz / PressFocus
Jakub Moder niespodziewanie nie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mecz z Walią w barażach o EURO 2024. Decyzję selekcjonera skomentował w rozmowie z CANAL+ Sport.
Pomocnik wrócił do gry w narodowych barwach po dwóch latach przerwy. Z Estonią wszedł na boisko z ławki, ale z Walią w ogóle nie znalazł się w kadrze. Po czasie skomentował decyzję Michała Probierza.
Dalsza część tekstu pod wideo
- W momencie, jak trener oznajmił mi, że nie będzie mnie w kadrze na ten mecz, to oczywiście byłem wkurzony. Myślę, że była to normalna reakcja. Czułem, że mogę pomóc zespołowi w tym bardzo ważnym meczu - powiedział Moder.
- Uszanowałem decyzję trenera i wspierałem drużynę z trybun. Nic nie mogłem zrobić z tą decyzją. Wróciłem do klubu, zagrałem jeden, drugi mecz, wróciłem od razu do rytmu. Mój cel nadal jest taki sam - chcę jechać na EURO i muszę grać w klubie, aby zasłużyć na to powołanie - przyznał.
Moder w rozmowie z CANAL+ Sport odniósł się także do kariery klubowej. Nie kryje, że rywalizacja w Premier League zawsze była jednym z jego marzeń.
- Marzenia generalnie zawsze sięgają wyżej, ale myślę że mogę być zadowolony z tego miejsca, w którym aktualnie jestem. Zawsze marzyłem o tym, żeby grać w Anglii, żeby to była Premier League - stwierdził.
- Nigdy jakiegoś planu na moją karierę sobie nie zakładałem. Zawsze to wszystko szło samo do przodu i starałem się, żeby tak się działo, więc na ten moment jestem bardzo zadowolony - zakończył.

Przeczytaj również