Były piłkarz Realu w drużynie Messiego. Podano szczegóły umowy
Inter Miami szukał nowego lewego obrońcy po tym, jak Jordi Alba zdecydował się na zakończenie kariery. Wiadomo już, że Hiszpana zastąpi jego rodak, Sergio Reguilon. Były zawodnik Realu Madryt uzgodnił warunki kontraktu z amerykańskim klubem.
Od pewnego czasu filarami Interu Miami są byli zawodnicy FC Barcelony. W amerykańskim klubie grają Leo Messi, Luis Suarez, Sergio Busquets oraz Jordi Alba.
Ten ostatni wkrótce rozstanie się jednak z wieloletnimi kolegami. Oficjalnie ogłosił, że po play-offach MLS zakończy piłkarską karierę.
Następca Hiszpana został już znaleziony. Będzie nim rodak Alby, Sergio Reguilon. 28-latek to były zawodnik Realu Madryt.
Ostatnie lata spędził w Anglii. Z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z Tottenhamem i od tego czasu Reguilon pozostaje wolnym zawodnikiem.
W środę Lyall Thomas ze Sky Sports przekazał, że Hiszpan uzgodnił już wszystkie warunki kontraktu z Interem Miami. Z klubem zwiąże się na trzy lata - do końca sezonu 2028.
Oficjalne potwierdzenie transakcji ma być już wyłącznie kwestią czasu. Zagadką pozostaje jednak forma zawodnika, który w zeszłym sezonie rozegrał zaledwie sześć oficjalnych meczów.