Były gwiazdor Legii Warszawa wciąż pamięta o dawnym zespole. Pokazał, jak kibicował "Wojskowym" [ZDJĘCIE]

Były gwiazdor Legii wciąż pamięta o dawnym zespole. Pokazał, jak kibicował "Wojskowym" [ZDJĘCIE]
mediapictures.pl/Shutterstock
Vadis Odjidja-Ofoe nie zapomina o swoim epizodzie w barwach Legii Warszawa. Belg pokazał, jak kibicował "Wojskowym" w meczu z AZ Alkmaar.
Choć Vadis Odjidja-Ofoe spędził w Legii Warszawa jedynie rok, zdążył zapisać się złotymi zgłoskami w najnowszej historii klubu. Podczas pobytu przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się kluczowym ogniwem zespołu z sukcesami rywalizującego w Ekstraklasie i fazie grupowej Ligi Mistrzów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od odejścia byłego reprezentanta Belgii z drużyny "Wojskowych" minęło już przeszło sześć lat. Przez jedną kampanię był on zawodnikiem greckiego Olympiakosu. Później grał dla belgijskiego Gentu, lecz przed obecnym sezonem postanowił jeszcze raz sprawdzić się poza granicami swojego kraju i przeszedł do chorwackiego Hajduka Split.
Mimo tego 34-latek nie zapomniał o swojej grze dla Legii. W ostatnim czasie Odjidja-Ofoe pokazał, że nadal wspiera były klub, który pozwolił mu odbudować formę.
Belg przesłał dziennikarzowi Marcinowi Szymczykowi zdjęcie transmisji meczu Ligi Konferencji Europy, w którym Legia grała z AZ Alkmaar. Podpisał je w jednoznaczny sposób: "Tylko Legia". Wzbudziło to wyrazy uznania ze strony kibiców w mediach społecznościowych.
Vadis rozegrał w barwach Legii 42 spotkania, w których zdobył pięć bramek i zanotował 14 asyst. W 2017 roku został wybrany piłkarzem sezonu na Gali Ekstraklasy.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler16 Dec 2023 · 15:06
Źródło: Twitter

Przeczytaj również