Były reprezentant Polski ostrzega selekcjonera przed… piłkarzami. "Rozkapryszone gwiazdy"

Były reprezentant Polski ostrzega selekcjonera przed… piłkarzami. "Rozkapryszone gwiazdy"
Marcin Bulanda/Pressfocus
Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, co wywołało lawinę komentarzy. Do tematu odniósł się też m.in. były piłkarz, Cezary Kucharski.
Cezary Kulesza nie chciał czekać i kilka godzin przed zaplanowaną konferencją prasową na swoim Twitterze ogłosił nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski.
Dalsza część tekstu pod wideo
Fernando Santosa, zwolnionego niedawno po blamażu w Albanii, zastąpi Michał Probierz. Ostatnio szkoleniowiec ten pracował z reprezentacją Polski do lat 21, a w przeszłości prowadził m.in. Jagiellonię Białystok, Cracovię, Lechię Gdańsk czy grecki Aris Saloniki.
Decyzja o zatrudnieniu Probierza spotkała się z wieloma komentarzami dziennikarzy i kibiców, a większość z nich niezbyt przychylnie odnosi się do decyzji o zatrudnieniu 51-letniego szkoleniowca.
Bardziej przychylnie w stronę Probierza patrzy były reprezentant Polski, Cezary Kucharski, który swoją opinią podzielił się na Twitterze i… uderzył w zawodników kadry.
- Prezes PZPN na Twitterze ogłasza Michała Probierza selekcjonerem reprezentacji. Czy to sygnał nowoczesnych zmian? Michał Probierz charakter ma, ale okiełznanie rozkapryszonych gwiazd, przywrócenie priorytetów w kadrze i na boisku łatwe nie będzie. Nie pękaj Michał przed nimi - napisał Kucharski.
Redakcja meczyki.pl
Adam Nowacki20 Sep 2023 · 08:52
Źródło: Twitter

Przeczytaj również