Były reprezentant Polski zagra w Betclic 3 Lidze. Hit transferowy!

Filip Starzyński znalazł nowy klub. Były reprezentant Polski będzie występował na czwartym szczeblu rozgrywkowym.
W trakcie kariery Filip Starzyński grał w Ruchu Chorzów, Lokeren oraz Zagłębiu Lubin. Zgromadził aż 346 występów w PKO BP Ekstraklasie.
Zanotował też cztery występy w narodowych barwach. Zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Miał okazję zagrać m.in. w EURO 2016.
Od lipca 34-letni pomocnik pozostawał bez klubu. Ostatnio łączono go m.in. z występującym w Betclic 3 Lidze LKS-em Goczałkowice-Zdrój.
Finalnie w czwartek Starzyński związał się z innym trzecioligowcem, Górnikiem Polkowice. Nie przekazano informacji dotyczących długości porozumienia.
Starzyński ma pomóc Górnikowi Polkowice w powrocie na trzeci poziom rozgrywkowy. Po rundzie jesiennej sytuacja trzecioligowca nie wygląda najgorzej.
Klub zajmuje na ten moment trzecie miejsce w tabeli trzeciej grupy Betclic 3 Ligi. Traci trzy oczka do Lechii Zielona Góra i dwa oczka do Sparty Katowice.
W zeszłych rozgrywkach 34-letni pomocnik zanotował 16 występów. Strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty. Portal Transfermarkt wycenia go na 50 tysięcy euro.