Cannavaro wraca na ławkę. Takiego debiutu w Serie A nigdy by nie wymyślił

Cannavaro wraca na ławkę. Takiego debiutu w Serie A nigdy by nie wymyślił
Pan Yulong/Pressfocus
Szefowie Udinese zdecydowali się w poniedziałek na zmianę trenera. Z pracą pożegnał się Gabriele Cioffi, którego zastąpił Fabio Cannavaro. Były zdobywca Złotej Piłki w czwartek zaliczy debiut w bardzo niecodziennych okolicznościach.
W sobotę piłkarze z Udine przegrali arcyważny mecz z Hellasem Verona. Po serii czterech spotkań bez zwycięstwa w lidze znajdują się tuż nad strefą spadkową Serie A.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mają zresztą tyle samo punktów, co będące w niej Frosinone. Rywali wyprzedzają jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.
W poniedziałek szefowie Udinese zdecydowali się na zmianę trenera. Po zaledwie sześciu miesiącach z posadą pożegnał się Gabriele Cioffi.
Jego miejsce zajął Fabio Cannavaro. Były zdobywca Złotej Piłki i mistrz świata z 2006 roku podpisał kontrakt do końca sezonu 2023/2024.
Tym samym wrócił na ławkę po ponad rocznej przerwie. Wcześniej odpowiadał za wyniki Benevento, pracując na poziomie Serie B.
W czwartek zaliczy trenerski debiut na poziomie Serie A. Będzie on miał miejsce w niecodziennych okolicznościach - w meczu z Romą do rozegrania pozostanie bowiem zaledwie 20 minut. Mecz przerwano po tym, jak na murawę bez kontaktu z rywalem padł Evan Ndicka.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik22 Apr · 16:54
Źródło: Udinese,it

Przeczytaj również