Cash totalnie zaskoczył. Wskazał najlepszego piłkarza, z jakim grał. Inny Polak zamiast Lewandowskiego

Cash totalnie zaskoczył. Wskazał najlepszego piłkarza, z jakim grał. Inny Polak zamiast Lewandowskiego
Marcin Karczewski / pressfocus
Matty Cash w wywiadzie z talkSPORT wskazał najlepszego piłkarza, z jakim grał. Jego wybór może być dużym zaskoczeniem. Nie wskazał bowiem ani na Roberta Lewandowskiego, ani na żadną z gwiazd Aston Villi.
Wahadłowy "The Villans" nie znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na EURO 2024. Nie ukrywa, że wybór Michała Probierza to dla niego duży cios.
Dalsza część tekstu pod wideo
Cash podkreśla jednak, że ma nadzieję na powrót do kadry po turnieju w Niemczech. W ostatnim czasie udzielił dużego wywiadu portalowi talkSPORT.
Wskazał w nim najlepszego piłkarza, z jakim grał w trakcie swojej kariery. Jest to jeden z reprezentantów Polski, ale wcale nie chodzi o Roberta Lewandowskiego.
- Piotr Zieliński jest niesamowity, prawdopodobnie to najlepszy piłkarz, z jakim grałem. (...) Grealish w Aston Villi był fantastyczny, w przypadku Lewandowskiego jego osiągnięcia mówią samo za siebie. Ale stawiam na Zielińskiego - powiedział Cash.
- Kiedy tam pojechałem i go zobaczyłem, pomyślałem: "wow". Nie oglądam zbyt wiele włoskiej piłki, więc nie widziałem go wcześniej, chociaż wiedziałem, że gra w Napoli. Ale Zieliński jest dla mnie najlepszym, z jakim grałem - dodał.
Pomocnik po zakończeniu sezonu 2023/2024 zmieni barwy klubowe. Po wygaśnięciu kontraktu z Napoli przejdzie do ligowego rywala "Azzurrich", Interu Mediolan.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik31 May · 11:57
Źródło: talkSPORT/Sport.pl

Przeczytaj również