Cash wskazał najlepszego piłkarza, z którym grał. To nie Lewandowski

Cash wskazał najlepszego piłkarza, z którym grał. To nie Lewandowski
Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Matty Cash był ostatnio gościem audycji w talkSPORT. Zawodnik Aston Villi przyznał, że najlepszym zawodnikiem z jakim grał był inny reprezentant Polski. Nie chodzi jednak o Roberta Lewandowskiego.
Matty Cash nie pojedzie na EURO 2024. Prawy obrońca nie znalazł się w szerokiej kadrze powołanej przez Michała Probierza. Tym samym piłkarz Aston Villi ma teraz nieco wolnego.
Dalsza część tekstu pod wideo
Reprezentant Polski wykorzystuje ten czas na rozmaite aktywności medialne. 26-latek pojawił się niedawno w talkSPORT, gdzie Darren Bent i Andy Goldstein poprosili go o wskazanie najlepszego piłkarza, z którym grał.
- Myślę, że Piotr Zieliński jest tym piłkarzem. To po prostu niesamowite - stwierdził Cash.
- Jack Grealish miał w sobie to coś, kiedy grał w Villi, był niesamowity. Oczywiście nadal jest. A Lewandowski mówi sam za siebie. Ale Zieliński jest dla mnie tym jedynym. Kiedy go oglądam, mam w głowie: "Wow" - dodał.
- Odkąd pojechałem na kadrę i go pierwszy raz zobaczyłem, miałem takie myśli. Nie oglądam zbyt wielu meczów ligi włoskiej, lecz dla mnie bez wątpienia Zieliński jest wyjątkowy - podkreślił Polak.
"Zielek" niebawem przejdzie z Napoli do innego klubu. Wszystko wskazuje na to, że środkowy pomocnik trafi do Interu na zasadzie wolnego transferu. Mediolańczycy to urzędujący mistrzowie, co najlepiej świadczy o klasie 30-latka.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk31 May · 22:29
Źródło: talkSPORT

Przeczytaj również