Cavani bohaterem! Skopiował słynną bramkę Van Persiego [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie rywalizacji pomiędzy Boca Juniors a Godoy Cruz Edinson Cavani strzelił gola na wagę zwycięstwa. Trafienie Urugwajczyka przypominało jedną z bramek Robina van Persiego.
Boca Juniors pokonała Godoy Cruz w 14. kolejce argentyńskiego Copa de la Liga. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0.
W kadrze wygranego zespołu znalazł się Edinson Cavani. 37-latek rozegrał 79 minut i został zmieniony przez Jorge Figala.
Dodatkowo, Urugwajczyk zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. W 40. minucie wykorzystał podanie Luisa Advinculi i wpisał się na listę strzelców.
Kibice natychmiastowo dopatrzyli się podobieństwa pomiędzy trafieniem Cavaniego a jednym z goli Robina van Persiego. Bramka zawodnika Boca Juniors była bliźniacza do uderzenia Holendra.
Mowa o akcji z meczu pomiędzy Arsenalem a Evertonem, który odbył się 10 grudnia 2011 roku. Wówczas reprezentujący "Kanonierów" Van Persie strzelił gola na wagę zwycięstwa.
Cavani przeniósł się do Boca Juniors w lipcu ubiegłego roku. Od tamtej pory rozegrał 28 spotkań, w których zdobył 11 bramek.