Cezary Kulesza o przyszłości Michała Probierza. Zagadkowe słowa prezesa PZPN. "Nie rozważam tego"

Cezary Kulesza o przyszłości Michała Probierza. Zagadkowe słowa prezesa PZPN. "Nie rozważam tego"
Źródło: Paweł Bejnarowicz / PressFocus
We wtorkowy wieczór wyjaśni się, czy reprezentacja Polski zagra na EURO 2024. Mocno liczy na to Cezary Kulesza. Prezes PZPN nie chciał jednak składać deklaracji na temat przyszłości Michała Probierza.
Kontrakt obecnego selekcjonera obowiązuje do mundialu w 2026 roku. Jak się okazuje, nie oznacza to jednak, że szkoleniowiec ma pewność pracy z kadrą w przypadku braku awansu na EURO 2024.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak informuje TVP Sport, w umowie znalazł się zapis, pozwalający PZPN-owi na zakończenie współpracy z Probierzem w przypadku przegranych baraży. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Teraz w rozmowie ze Sport.pl o przyszłość obecnego selekcjonera został zapytany Cezary Kulesza. To właśnie on odpowiadał za angaż trenera w kadrze.
Cezary Kulesza
Tomasz Folta / Press Focus
Działacz nie chciał jednak składać żadnych deklaracji na temat Probierza. Podkreślał, że zdecydowanie najważniejszy jest wtorkowy baraż w Cardiff.
- Nie będę składał żadnych deklaracji, skupiamy się wszyscy na arcyważnym meczu, który przed nami. Nie myślimy, co będzie później - powiedział Kulesza.
- Wiadomo, że w Cardiff różnie może być, bo w piłce wszystko jest możliwe. Nie rozważam jednak wcale, co będzie z selekcjonerem po barażach, skupiamy się tylko na meczu z Walią i walce o awans na mistrzostwa Europy - dodał.
Michał Probierz podczas meczu Polska - Estonia
Źródło: Mateusz Porzucek / PressFocus

Przeczytaj również