"Chciałem ich dusić!". Kołtoń nie wytrzymał ws. piłkarzy polskiego klubu. Mocne słowa

"Chciałem ich dusić!". Kołtoń nie wytrzymał ws. piłkarzy polskiego klubu. Mocne słowa
własne
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski10 Feb · 11:19
Za Lechem Poznań ciągnie się kompromitująca porażka ze Spartakiem Trnava. W programie Meczyki.pl na YouTube Roman Kołtoń nie szczędził słów krytyki pod adresem piłkarzy i Johna van den Broma, byłego szkoleniowca "Kolejorza".
Lech zagra dziś pierwszy oficjalny mecz w 2024 roku. "Kolejorz" podejmie dziś u siebie Zagłębie Lubin w spotkaniu 20. kolejki Ekstraklasy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Poznaniacy mają jeden cel - zdobyć mistrzostwo Polski. Ma im w tym pomóc Mariusz Rumak, który pod koniec 2023 roku zastąpił Johna van den Broma. Na temat Holendra wypowiedział się w Piłkarskim Salonie na kanale Meczyki.pl Roman Kołtoń, który wrócił wspomnieniami do kompromitacji "Kolejorza" w eliminacjach europejskich pucharów.
Lech Poznań
Lukasz Sobala / pressfocus
- Po meczu ze Spartakiem Trnava (1:3) chciałem dusić piłkarzy Lecha. Oni w tym spotkaniu ruszali się jak mucha w smole - przekazał.
- Jak widziałem później Lecha w meczu z Legią (0:0) i samozadowolenie Van den Broma z remisu... Co im to wtedy dawało? Nie chcę obwiniać Holendra za złe wyniki, ale ja zwolniłbym go szybciej - tuż po meczu ze Spartakiem Trnava. Czasami można przegrać, ale Lech zagrał wtedy bez woli walki, która niekiedy jest ważniejsza niż taktyka - stwierdził.
Lech zajmuje aktualnie czwarte miejsce w Ekstraklasie. Do liderującego Śląska Wrocław traci osiem punktów.
Lech Poznań
Lukasz Sobala / pressfocus
Oglądaj najnowsze wydanie Piłkarskiego Salonu:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski10 Feb · 11:19
Źródło: własne

Przeczytaj również