Chelsea - Manchester United: Dramatyczny mecz i remis w hicie! Wynik meczu, składy i bramki

Dramatyczny mecz w Londynie! Chelsea uratowała remis w ostatniej minucie! [WIDEO]
CosminIftode/Shutterstock
Chelsea zremisowała z Manchesterem United 2:2 na Stamford Bridge w dziewiątej kolejce Premier League.
Gospodarze wyszli na prowadzenie w 21 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, niepilnowany w polu karnym Rudiger pokonał Davida De Geę strzałem głową.
W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej prezentowała się Chelsea. Goście nie mieli pomysłu na rywala i przez wiele minut wyglądali na bezradnych.
W drugiej połowie zawodnicy Jose Mourinho zdołali jednak doprowadzić do wyrównania. Ogromne zamieszanie w polu karnym i nieporadność "The Blues" wykorzystał Martial, który umieścił piłkę w bramce z bliskiej odległości.
Kilkanaście minut później defensywa gospodarzy zawiodła ponownie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Martial, który niepilnowany uderzył koło słupka z szesnastego metra.
W ostatnich minutach doliczonego czasu gry gospodarze doprowadzili do wyrównania. Bramkę na wagę remisu zdobył Barkley. Piłka najpierw trafiła w słupek, a potem z bliskiej odległości do bramki wbił ją Anglik.
Jakub Kreśliński20 Oct 2018 · 15:27