Chelsea szuka nowego snajpera. Zrezygnowała z jednej z gwiazd

Chelsea szuka nowego snajpera. Zrezygnowała z jednej z gwiazd
Cosmin Iftode / shutterstock.com
Najbliższe lato ma być czasem kolejnej rewolucji w Chelsea. "The Blues" szukają między innymi nowego napastnika, ale jak donosi Fabrizio Romano, zrezygnowali z jednej z gwiazd.
Londyńczycy lada dzień powinni ogłosić nazwisko nowego trenera. Będzie nim Enzo Maresca, który dopiero co wprowadził Leicester City do Premier League.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szkoleniowiec będzie mógł liczyć na wzmocnienia. Jednym z priorytetów klubu jest sprowadzenie nowego środkowego napastnika.
Z klubem łączono między innymi Victora Osimhena. Wiele wskazuje na to, że Nigeryjczyk rozstanie się wkrótce z włoskim Napoli.
Do Chelsea jednak nie trafi. Jak donosi Fabrizio Romano, Osimhen nie znajduje się na liście życzeń "The Blues" i nie trwają żadne rozmowy na jego temat.
Stamford Bridge w najbliższym czasie ma za to opuścić dwóch zawodników. W klubie nie ma miejsca dla Romelu Lukaku, który minioną kampanię spędził na wypożyczeniu w Romie.
Definitywnie z Chelsea ma też pożegnać się Armando Broja. Z Albańczykiem swego czasu wiązano spore nadzieje, ale po zerwaniu więzadeł krzyżowych piłkarz nie wrócił jak na razie do dawnej formy.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik31 May · 07:19
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również