Chelsea wytypowała następcę Thiago Silvy. "The Blues" szykują hitowy transfer

Chelsea wytypowała następcę Thiago Silvy. "The Blues" szykują hitowy transfer
Darren Woolley / pressfocus
Chelsea zamierza wzmocnić defensywę w letnim okienku transferowym. Według dziennika Sport londyńczycy zagięli parol na zawodnika Barcelony.
Na Stamford Bridge niedługo dojdzie do głośnego pożegnania. Wszystko wskazuje na to, że z klubu odejdzie Thiago Silva.
Dalsza część tekstu pod wideo
Aktualna umowa Brazylijczyka obowiązuje tylko do końca tego sezonu. Brytyjskie media już wcześniej sugerowały, że Chelsea nie jest skłonna na kontynuowanie współpracy z 39-latkiem.
Thiago Silva w meczu Chelsea - Crystal Palace
Chris Myatt / pressfocus
Klub rozgląda się już za konkretnym następcą weterana. Dziennik Sport przekazał, że "The Blues" po raz kolejny wykazują zainteresowanie Julesem Kounde.
Londyńczycy już w 2022 roku próbowali pozyskać ówczesnego gracza Sevilli. Wtedy reprezentant Francji zdecydował się jednak na przenosiny do Barcelony.
25-latek jest podstawowym graczem "Dumy Katalonii". W tym sezonie wystąpił w 35 spotkaniach, notując dwie bramki i trzy asysty.
Według katalońskiej prasy Chelsea nie spuszcza jednak Francuza z oka. Wysłannicy ze Stamford Bridge mieli obserwować obrońcę podczas ostatnich kilku meczów Barcelony.
Niewykluczone, że w letnim okienku Chelsea złoży ofertę za wychowanka Bordeaux. Portal Transfermarkt wycenia go aktualnie na 60 mln euro.
Jules Kounde w meczu Barcelona - Mallorca
Sergio Ruiz / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos10 Mar · 12:52
Źródło: Sport

Przeczytaj również