Ciekawy powrót do reprezentacji Polski? Odbudował się za granicą, ma znów znaleźć się w kadrze [NASZ NEWS]

Ciekawy powrót do reprezentacji Polski? Odbudował się za granicą, ma znów znaleźć się w kadrze [NASZ NEWS]
Źródło: Paweł Bejnarowicz / PressFocus
Michał Probierz w czwartkowy wieczór ogłosi powołania na przyszłotygodniowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że szykuje się co najmniej jeden głośny powrót do kadry.
Wiadomo już, że nowy selekcjoner nie będzie mógł skorzystać między innymi z usług Pawła Dawidowicza. W środowy wieczór urazu doznał też Robert Lewandowski, ale on powinien być do dyspozycji Probierza. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wiele wskazuje na to, że na czwartkowej liście powołanych znajdzie się miejsce dla zawodnika, którego dość dawno nie widzieliśmy w narodowych barwach. Mowa o Tymoteuszu Puchaczu.
24-latek po raz ostatni wystąpił w narodowych barwach w czerwcu 2022 roku z Belgią. Poprzedni sezon miał nieudany. Latem trafił na wypożyczenie do drugoligowego Kaiserslautern.
Obrońca jest od początku kadencji bacznie obserwowany przez sztab. Wcześniej był u niego Sebastian Mila, a na piątkowy mecz z Hannoverem wybiera się inny asystent Probierza - Michał Bartosz.
Będzie już po powołaniach, co tym bardziej może wskazywać, że dziś wieczorem Puchacz znajdzie się na liście. W ośmiu ligowych meczach w tym sezonie zaliczył gola i dwie asysty.
Sam Probierz obecny będzie w czwartek na meczu AEK Ateny - Ajax Amsterdam. W niedzielę selekcjoner i jego sztab zjeżdżają do Warszawy. W poniedziałek początek zgrupowania i konferencje prasowa Probierza oraz Roberta Lewandowskiego

Przeczytaj również