Co wyprawiał gracz Rakowa? Borek nie mógł uwierzyć. "Rusza się, jakby była 119. minuta" [WIDEO]
![Co wyprawiał gracz Rakowa? Borek nie mógł uwierzyć. "Rusza się, jakby była 119. minuta" [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/original/642/6a74f81b86b14.jpg)
Mateusz Borek nie mógł uwierzyć w postawę Marko Bulata w starciu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Tylko spójrzcie, co wyprawiał gracz Rakowa.
W czwartkowy wieczór Raków Częstochowa zremisował z Hammarby 0:0 w meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Tym samym nie wykorzystał atutu własnego stadionu.
Nie pomógł w tym Marko Bulat. Kanał Sportowy opublikował nagranie pokazujące, co wyprawiał 24-letni Chorwat. Powiedzieć, że się nie przepracowywał, to jak nie powiedzieć nic.
W wielu momentach Bulat spacerował po placu gry. Chwilami wrzucał wyższy bieg, jednak bez żadnego ładu i składu. Nawet nie próbował podbiegać do oponentów.
- Momentami Bulat w 25. minucie rusza się, jakby była 119. minuta. Nie ma nawet próby jakiegoś podejścia z jego strony - wrzucił go na ruszt w trakcie transmisji Mateusz Borek.
W bieżących rozgrywkach Bulat zgromadził trzy występy. 24-letni Chorwat trafił do klubu w 2025 roku. Dawniej reprezentował barwy Sibenika, Dinama Zagrzeb i Standardu Liege.