Co za babol Grabary! Kompletnie zawalił sprawę w meczu o mistrzostwo [WIDEO]

Screen z X
Czwartkowy mecz FC Kopenhagi z Midtjylland może okazać się kluczowy w walce o mistrzostwo Danii. Niestety, antybohaterem spotkania został Kamil Grabara.
Polski bramkarz ma przed sobą ostatnie spotkania w barwach duńskiego klubu. Latem przeniesie się do niemieckiego Wolfsburga - transfer ogłoszono już kilka miesięcy temu.
Do tej pory Grabara był pewnym punktem i jednym z liderów Kopenhagi. W czwartkowy wieczór nie popisał się niestety w meczu z Midtjylland.
Oba zespoły miały przed tym spotkaniem 58 punktów i walka toczyła się o fotel lidera. W 23. minucie Polak zawalił jednak sprawę.
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Grabara chciał złapać futbolówkę. Interweniował źle i wypuścił piłkę przed siebie.
Z prezentu skorzystał Franculino, który z bliska umieścił piłkę w siatce i dał prowadzenie Midtjylland. Jeszcze w pierwszej połowie kolejny cios zadał Charles.
Kopenhaga odpowiedziała dopiero w samej końcówce za sprawą Goncalvesa. Porażka 1:2 sprawiła, że piłkarze ze stolicy spadli na 3. miejsce w ligowej tabeli. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.
Maciej Pietrasik17 May · 07:06