Co za gol Przemysława Frankowskiego! Idealny "centrostrzał" Polaka [WIDEO]

Przemysław Frankowski zdobył wyjątkową bramkę w meczu z Le Havre. 28-latek trafił do siatki po skutecznym "centrostrzale".
W ostatnich tygodniach Frankowski znajduje się w bardzo dobrej formie. Z nim w składzie Polska uzyskała awans na mistrzostwa Europy. W półfinale baraży otworzył wynik przeciwko Estonii.
Po przerwie reprezentacyjnej wahadłowy utrzymał miejsce w pierwszym składzie Lens. Tydzień temu wystąpił w przegranym 1:2 meczu z Lille.
Franck Haise postawił też na Polaka w starciu z Le Havre. W 58. minucie nasz reprezentant zdobył bramkę na 1:0.
Frankowski przyjął piłkę na lewym skrzydle, po czym wydawało się, że spróbuje dośrodkować w kierunku jednego z kolegów. Wahadłowy uderzył jednak piłkę w taki sposób, że ta przeleciała nad Arthurem Desmasem i wpadła do siatki.
- Polska szkoła centrostrzału ma się dobrze. Przemek Frankowski wyeksportował ją do Ligue 1 - opisał Krzysztof Marciniak, dziennikarz Canal+ Sport.
Frankowski strzelił swojego trzeciego gola w tym sezonie ligowym. Polak zanotował jeszcze dwie asysty w 24 kolejkach.
W najbliższych latach "Franek" powinien pozostać filarem ekipy ze Stade Felix-Bollaert. Jego umowa z klubem obowiązuje do końca sezonu 2027/28.
Spotkanie Lens z Le Havre zakończyło się wynikiem 1:1. Na trafienie Frankowskiego odpowiedział Emmanuel Sabbi, który wykorzystał rzut karny.
Adam Kłos06 Apr · 18:29