Co za wstyd dla zespołu Krychowiaka! Zaczęło się od gola Polaka, a później katastrofa [WIDEO]

Screen Twitter
Abha FC przegrała z Al Feiha 2:3 (1:1). Zespół Grzegorza Krychowiaka niemal od początku meczu grał w przewadze jednego zawodnika.
W 4. minucie niedzielnego starcia z boiska wyrzucony został Hussain Al Shuwaish. Tym samym Al Feiha musiała radzić sobie w dziesiątkę.
Goście długo mieli problem z forsowaniem defensywy osłabionego rywala. Udało się to w 29. minucie za sprawą Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski pewnie wykorzystał rzut karny, chwilę wcześniej zobaczył zaś żółtą kartkę.
Radość ze strony Abha FC była bardzo krótka. Jeszcze przed przerwą wyrównał bowiem Abdelhamid Sabiri, zaś po zmianie stron rozegrał się prawdziwy dramat z perspektywy przyjezdnych.
Krychowiak powędrował do szatni, natomiast Al Feiha zaczęła grać. W 70. minucie niespodziewane prowadzenie dał Fashion Sakala, który w 89. minucie sensacyjnie podwyższył na 3:1.
Abha FC, która od samego początku miała przewagę jednego zawodnika, była w stanie jedynie zmniejszyć rozmiary wstydliwej porażki. W 96. minucie stan spotkania ustalił Ahmed Abdu.
Klęska 2:3 (1:1) sprawiła, że klub Krychowiaka zakopał się w strefie spadkowej. Strata do bezpiecznej lokaty wynosi już pięć punktów. Do końca sezonu pozostało 13 kolejek.
Hubert Kowalczyk25 Feb · 20:35