Co zrobił Gumny? Fatalny błąd obrońcy Lecha [WIDEO]

Co zrobił Gumny? Fatalny błąd obrońcy Lecha [WIDEO]
screen/TVP Sport
Robert Gumny nie zaprezentował się najlepiej w rewanżu z Aarhus. Prawy obrońca maczał palce w dwóch bramkach rywali.
W pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów Lech wygrał na wyjeździe 4:1. W rewanżu mistrzowie Danii ruszyli do odrabiania strat.
Dalsza część tekstu pod wideo
Aarhus objęło prowadzenie w 32. minucie. Gumny nie zabezpieczył swojej flanki, po czym Kristian Arnstad wpadł w pole karne i dograł do Tobiasa Becha, który wykończył akcję.
Na początku drugiej połowy problemy Lecha stały się jeszcze większe. W 54. minucie sędzia po analizie VAR podyktował rzut karny dla Aarhus. Gumny ewidentnie zagrał ręką, blokując Frederika Emmerego.
Do piłki podszedł Kristian Arnstad. Mateusz Lis był bliski interwencji, ale ostatecznie piłka wylądowała w siatce.
Gumny łącznie wystąpił w 131 spotkaniach Lecha. Zanotował w nich dwie bramki i sześć asyst.
Redakcja meczyki.pl
Adam NowackiDzisiaj · 20:29
Źródło: TVP Sport

Przeczytaj również