Cracovia. Michał Probierz wspiera Brzęczka. "Jurek, trzymam za ciebie kciuki"

Michał Probierz wspiera Brzęczka. "Jurek, trzymam za ciebie kciuki"
Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Michał Probierz wspiera Jerzego Brzęczka. Według niego selekcjoner nie powinien przejmować się opiniami krytyków.
Brzęczkowi dostało się po niedawnych meczach kadry z Holandią (0:1) oraz Bośnią i Hercegowiną (2:1). Gra biało-czerwonych w obu spotkaniach nie dawała zbyt wielu powodów do optymizmu.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Chcę wesprzeć Jurka Brzęczka. Spływa na niego fala krytyki i hejt z każdej strony. Chciałbym powiedzieć, żeby się nie przejmował, tylko żeby robił swoje. Niech pracuje systematycznie i nie patrzy na to - zaapelował Probierz.
Trener Cracovii uważa, że Brzęczek jest oceniany niesprawiedliwie.
- Dziś każdy może obrazić trenera i może napisać, co chce. A trener nie ma prawa do obrony. Jurek, trzymam za ciebie kciuki. I mam nadzieję, że całe środowisko trenerskie też - stwierdził Probierz.
Reprezentacja Polski kolejne mecze rozegra w październiku. Biało-czerwonych czekają wtedy aż trzy spotkania - towarzyskie z Finlandią oraz z Włochami i Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski11 Sep 2020 · 17:25
Źródło: Sportowe Fakty

Przeczytaj również