Cristiano Ronaldo został zmieniony i nie ukrywał irytacji. Wiadomo, co powiedział trenerowi [WIDEO]

Twitter
Manchester United pokonał Brentford 3:1 (0:0) w środowym meczu angielskiej Premier League, ale na listę strzelców tym razem nie wpisał się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w 71. minucie został zdjęty przez Ralfa Rangnicka i nie ukrywał irytacji takim stanem rzeczy.
Ronaldo wrócił do podstawowej jedenastki “Czerwonych Diabłów” po dwóch meczach, w których znajdował się poza kadrą. Do przerwy bramki jeszcze nie padły, ale w drugiej połowie Manchester opanował sytuację na Brentford Community Stadium.
Wynik meczu otworzył Anthony Elanga, a niedługo później na 2:0 dla gości podwyższył Mason Greenwood.
Szkoleniowiec Manchesteru, Ralf Rangnick nie chciał powtórki scenariusza z ostatniego meczu przeciwko Aston Villi. Wtedy też “Czerwone Diabły” prowadziły 2:0, ale ostatecznie wypuściły prowadzenie z rąk, tylko remisując.
W 71. minucie Niemiec przeprowadził więc mocno defensywną zmianę. Harry Maguire zastąpił Cristiano Ronaldo. To mocno nie spodobało się Portugalczykowi, o czym sam menedżer opowiadał na konferencji prasowej.
- Jedyną reakcją, jaką otrzymałem, było: “Dlaczego ja? Dlaczego mnie zdjąłeś?” Musiałem podjąć decyzję w interesie zespołu i klubu - tłumaczył Rangnick.
Niemiecki szkoleniowiec z dużą dozą wyrozumiałości podszedł do zachowania swojego piłkarza.
- To normalne, napastnik chce strzelić gola. Ale wrócił po małej kontuzji i ważne było, aby pamiętać, że zbliża się kolejny mecz - dodał menedżer Manchesteru United.
“Czerwone Diabły” ostatecznie wygrały mecz z Brentford 3:1. Trzecie trafienie dołożył Marcus Rashford. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Ivan Toney.
Adam Nowacki20 Jan 2022 · 07:02
Źródło: Sky Sports