Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka! "Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności. Tragedia" [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak otrzymał czerwoną kartkę w meczu ze Słowacją podczas mistrzostw Europy. Pomocnik rozegrał w Sankt Petersburgu bardzo słabe spotkanie.
Spotkanie Polska - Słowacja rozpoczyna rywalizację w grupie "E" podczas mistrzostw Europy. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1 po samobójczym trafieniu Szczęsnego. "Biało-Czerwoni" zdołali wyrównać tuż po przerwie za sprawą Karola Linetty'ego.
Polacy złapali wiatr w żagle, ale po chwili ich sytuacja znacznie się skomplikowała. Wszystko za sprawą Grzegorz Krychowiaka.
Pomocnik dziś rozgrywał bardzo słabe spotkanie. W 22. minucie dostał żółtą kartkę za przytrzymywanie rywala. W 67. minucie 31-latek znów został ukarany. Postawił "stempel" na nodze rywala i po drugim "żółtku" musiał opuścić boisko. Sprawa okazała się bardzo bolesna, bo kilka chwil później Słowacy wbili nam drugiego gola.
Krychowiak tym samym został pierwszym zawodnikiem, który podczas EURO 2020 zobaczył czerwoną kartkę.
Na pomocnika posypały się gromy. - Z takimi „liderami” nie ma co liczyć na cokolwiek. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności. Tragedia - napisał Marek Szkolnikowski, szef "TVP Sport".