Czerwona kartka Kamila Piątkowskiego! Polak wyrzucony z boiska w lidze hiszpańskiej

Kamil Piątkowski zanotował bardzo nieudany występ przeciwko Las Palmas. Polak już w pierwszej połowie został wyrzucony z boiska.
W zimowym okienku transferowym Granada wzmocniła się dwoma reprezentantami Polski. Najpierw ściągnięto Kamila Piątkowskiego z RB Salzburg, a w Deadline Day wypożyczono Kamila Jóźwiaka z Charlotte FC.
Kamil Piątkowski
Shutterstock.com
Piątkowski zadebiutował w lidze hiszpańskiej 13 stycznia. Z nim w składzie Granada przegrała 0:1 z Realem Betis.
W sobotę Polak znalazł się w wyjściowej jedenastce na mecz z Las Palmas. Już w 20. minucie został jednak wyrzucony z boiska.
Piątkowski brutalnym wślizgiem zaatakował Munira El Haddadiego. Po analizie VAR sędzia podjął decyzję o pokazaniu bezpośredniej czerwonej kartki.
Kamil Piątkowski czerwona kartka Granada
Piątkowski tym samym przegapi szansę na występ z Barceloną. Granada zmierzy się z "Dumą Katalonii" w następnej kolejce ligi hiszpańskiej.
Mimo gry w osłabieniu zespół z Estadio Nuevo Los Carmenes prowadził po pierwszej połowie. Do siatki trafił bowiem Bruno Mendez.
W drugiej połowie do remisu doprowadził Pejino, ustalając wynik meczu. Po remisie 1:1 Granada zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a Las Palmas jest dziewiąte.
Adam Kłos03 Feb · 17:26