Cztery czerwone kartki i koncert gracza Chelsea. Wielkie emocje w hicie rozgrywek [WIDEO]

Screen Twitter
Reprezentacja USA odniosła pewne zwycięstwo nad Meksykiem (3:0) w meczu półfinałowym Ligi Narodów CONCACAF.
W amerykańskim Paradise, niedaleko Las Vegas, rozpoczął się turniej finałowy Ligi Narodów CONCACAF. W jednym z półfinałów spotkały się ze sobą reprezentacje USA i Meksyku.
Do 37. minuty na tablicy wyników utrzymywał się wynik 0:0. Wtedy jednak zamieszanie w pobliżu bramki Meksykanów wykorzystał Christian Pulisic, który strzałem po długim rogu pokonał bramkarza rywali.
Chwilę po rozpoczęciu drugiej części gry było już 2:0 i ponownie na listę strzelców wpisał się Pulisic. Zawodnik Chelsea doszedł do piłki zagranej z prawego skrzydła i podwyższył prowadzenie Amerykanów.
W końcówce spotkania na murawie zrobiło się niezwykle gorąco. Najpierw czerwoną kartkę za brutalny faul obejrzał Cesar Montes z Meksyku, a po chwili między zawodnikami obu drużyn wywiązała się olbrzymia awantura. W jej efekcie z boiska został wyrzucony także Weston McKennie.
W 79. minucie gospodarze zadali trzeci cios. Tym razem znakomitą asystę Sergino Desta wykorzystał Ricardo Pepi.
Mecz obie drużyny kończyły natomiast po dziewięciu. W 87. minucie czerwone kartki obejrzeli bowiem wspomniany Dest oraz Gerardo Artaega z meksykańskiej ekipy.
W finale USA zmierzy się z Kanadą, która na etapie półfinału pokonała Panamę (2:0).
USA - Meksyk 3:0